Ruszył dodatkowy nabór do naszych szkół!

zakonczenie

Trwa dodatkowa rekrutacja do szkół Stowarzyszenia "Szansa" w Lublinie i w regionie. Prowadzimy Liceum Ogólnokształcące - dzienne i zaoczne, Technikum Leśne, Policealne Szkoły dla młodzieży i dorosłych. Osoby z wyróżniającymi się wynikami w nauce są zwolnione z opłat! Ponadto, osoby z określonym kryterium dochodowym mogą ubiegać się o samorządową dotację.

Trzyletnie Zaoczne Liceum Ogólnokształcące w Lublinie, Krasnymstawie, Łęcznej i Lubartowie

przyjmuje zapisy na rok szkolny 2016/2017.

Policealna Szkoła Turystyki Wiejskiej dla dorosłych w Lublinie i Krasnymstawie

zaprasza do nauki w roku szkolnym 2016/2017. W ramach zajęć szkolnych oferujemy atrakcyjne praktyki. Absolwenci tej szkoły zdobywają atrakcyjną i dobrze płatną pracę!

Policealna Szkoła Ochrony Mienia w Krasnymstawie

prowadzi rekrutację na rok szkolny 2016/2017.

Społeczne Liceum Ogólnokształcące im Adama Asnyka w Lublinie

oferuje zapisy na rok szkolny 2016/2017.

Niepubliczne Technikum Leśne w Lublinie

prowadzi zapisy na rok szkolny 2016/2017. Przedmiotów zawodowych nauczają pracownicy związani przez wiele lat z przemysłem leśnym.

Szczegóły w zakładce oferta.

Zapisy w siedzibie Szkół Stowarzyszenia Szansa. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje pod tel. 81 532 21 28, 608 495 366

To może być jedna z ostatnich szans, by skorzystać z obecnej oferty. Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiada bowiem zmiany w szkolnictwie zawodowym. Wykorzystaj swoją szansę! Inwestuj w swoją przyszłość. Przyjdź do szkół Stowarzyszenia Szansa!