Władze

Zenon Chałas

dr Zenon Chałas

wiceprezes Stowarzyszenia Szansa, dyrektor

Piastuje stanowisko od 2000 roku. Pochodzi z rodziny leśnika. Z wykształcenia historyk, absolwent KUL i podyplomowych studiów z zakresu Turystyki Krajów Biblijnych. Doktor historii współczesnej na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym w Siedlcach. Wieloletni wykładowca przedmiotów turystycznych w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej. Promotor ponad 300 prac licencjackich oraz recenzent ponad 100. Od 2011 roku pracuje w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Warszawie pełniąc m.in. funkcję prorektora ds. zewnętrznych. Promował tam ponad 30 prac magisterskich oraz około 10 recenzował. Jest w trakcie przygotowywania pracy habilitacyjnej. Pracuje także w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Legnicy – punkt konsultacyjny w Lublinie, posiada tytuł profesora uczelnianego na stanowisku dyrektora tej jednostki w Lublinie. Posiada uprawnienia pilota turystyki międzynarodowej z językiem rosyjskim i włoskim. Interesuje się historią najnowszą i turystyką.

Andrzej Kozieł

sekretarz